Wójt Gminy Izbicko, Dyrekcje- Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Otmicach oraz Szkoły Podstawowej im. Franciszka Myśliwca w Izbicku  zapraszają do udziału w  XXVIII Wojewódzkim Konkursie Gawędziarskim „Śląskie Beranie” (13. 05. 2022 r.) w wersji on-line.
Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i dorosłych województwa opolskiego i zainteresowanych szkół województw ościennych- dolnośląskiego i śląskiego.

Tegoroczna edycja, podobnie jak w roku ubiegłym, odbywa się w wersji on-line.

Organizatorzy proponują i zachęcają do podjęcia  w monologach takich tematów jak: ochrona środowiska, walka ze smogiem, walory przyrodnicze „mojej małej ojczyzny- Śląska”, dbałość o najbliższe otoczenie, tradycje, zwyczaje związane z zależnością człowieka i jego życia z naturą, przyrodą, prezentacja ważnych, ciekawych dla regionu postaci, a także problemy współczesne, np. czas pandemii, nauka zdalna.

Osobą odpowiedzialną za  organizację XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego „Śląskie Beranie” jest Jolanta Lamm- tel. 77/4617283 lub 723045333
Wszelkie sprawy związane z przebiegiem konkursu należy kierować na adres: Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Otmicach, ul. Klonowa 28, 47-180 Otmice, Tel. 77/4617283,                        e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Szczegóły znajdują się w regulaminie stanowiącym załącznik do pisma, a także na stronach: ZSP w Otmicach: www.zspotmice.pl, SP Izbicko: www.spizbicko.pl,  oraz Urzędu Gminy Izbicko: www.izbicko.pl  

W imieniu organizatorów –

Jolanta Lamm, dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w OtmicachZałącznik nr 1- Regulamin XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego wraz z kartami zgłoszeń i zgodami na przetwarzanie danych osobowych.


 

 

 

 

 

Treść Regulaminu Śląskiego Berania 2022